Asystent zarządu / Recepcjonista (k/m)

Ikona pracy
Wojas Development Sp. z o.o.
Ikona lokalizacji
mazowieckie / Warszawa, ul. Zgierska 1
Ikona czasu
2024-09-16
Strona główna Następna Oferty pracy Następna

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy:
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Zgierska 1
Czy jesteś osobą zorganizowaną, proaktywną i pasjonującą się wsparciem administracyjnym oraz obsługą klienta? Wojas Development poszukuje Asystentki/Asystenta Zarządu i Recepcjonistki/Recepcjonisty do naszego dynamicznego zespołu!

Jako pierwsza osoba kontaktowa w naszej firmie, będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania biura, a także w udzielaniu wsparcia naszemu Zarządowi. Jeśli masz doświadczenie w administracji, wyjątkowe umiejętności komunikacyjne oraz potrafisz efektywnie zarządzać wieloma zadaniami, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:
  • Powitanie klientów i gości, zarządzanie recepcją oraz obsługa korespondencji
  • Wsparcie administracyjne Zarządu, w tym organizacja spotkań, podróży służbowych oraz przygotowywanie dokumentów.
  • Zarządzanie zaopatrzeniem biura, koordynacja zaopatrzenia oraz pomoc w organizacji wydarzeń.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Asystentki Zarządu, Asystentki Administracyjnej lub Recepcjonistki.
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz przestrzeganie norm profesjonalnej etykiety.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Samodzielność w obsłudze urządzeń biurowych.
  • Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego.
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem.
  • Znajomość języka ukraińskiego będzie atutem.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dynamiczne i wspierające środowisko pracy.
    Szansa na współpracę w firmie, która kształtuje przyszłość rynku nieruchomości.
  • Dołącz do nas i bądź częścią firmy, która zmienia rynek nieruchomości!