Recepcjonistka / Recepcjonista

Ikona pracy
Praca.pl Sp. z o.o.
Ikona lokalizacji
kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
Ikona czasu
2024-04-11
Strona główna Następna Oferty pracy Następna

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa recepcji
  • Koordynowanie obiegu i ewidencja korespondencji
  • Obsługa klientów i kontrahentów
  • Obsługa spotkań
  • Dbanie o estetyczny wygląd i porządek w recepcji
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (każdy dodatkowy język będzie atutem)
  • Umiejętności obsługi komputera
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktury firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który stawia na współpracę i wsparcie